/Files/images/изображение_2023-10-30_195020.png

27 жовтня День української писемності та мови. Свято нагадує про давність української мови, яка є єдиною державною, про історію її абетки, розповідає про розвиток української писемності, та й загалом популяризує українську мову в Україні та за кордоном.


/Files/images/382758377_797134329088600_7924777938533051992_n.jpg

Шановні працівники ЗДО! Вітаємо вас з Всеукраїнським Днем дошкілля і Днем вихователя! Ви всі: директор,методист,вихователі, психолог, інструктор з фізичного виховання, медична сестра, діловод, помічники вихователів, кухарі, завгосп, праля, двірник, підсобні працівники, робітник з обслуговування,прибиральниця приміщень трудитесь на благо нашого підростаючого покоління. Ваша праця-шляхетна!

Адже, Людина, якщо вона працює не лише за інструкцією, але й вкладає у свою справу сердечне тепло, стає для дитини майже рідною людиною, яка запам’ятається малюкові на довгі роки, а тепла прихильність-залишиться назавжди. Ваші серця завжди наповнені ласкою, добротою, а обличчя освітлені милою посмішкою. Цими чудовими якостями ви ділитеся зі своїми вихованцями. Вам вони вірять, Вас люблять і шанують! Пам’ятайте, що без вас цей світ буде не таким яскравим, адже саме дошкільники дають надію людству на щасливе майбутнє. Нехай лагідна посмішка сонечка дарує Вам невичерпну енергію, красу і чарівність, а життя Ваше нехай буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, а в оселі Вашій панують світло і злагода, у серці – добро і мудрість. Здоров’я всім, бажання працювати, невичерпної енергії, достойної заробітної плати, великого добра, мирного неба і найшвидшої Перемоги!


/Files/images/27-4.jpg

1 вересня - День знань.

З Днем знань! Бажаємо вам вчитися і не лінуватися, прагнути пізнавати все нове і добиватися успіхів у своїх захопленнях. Нехай цей навчальний рік пройде з гарним настроєм, нехай вам в усьому супроводжує удача і підтримка друзів. Ми вам завжди допоможемо впоратися з будь-якими труднощами.

/Files/images/загружено.jpg

24 серпня Україна відзначається День незалежності - головне державне свято.

З Днем незалежності вас щиро вітаю!

У це свято сьогодні від серця бажаю

Міцного здоров’я, щасливої долі,

Всього щоб в житті у вас було доволі,

Господь хай родину від бід вберігає,

А щастя й достаток ваш дім не минають!

/Files/images/00.jpg

23 серпня -День Державного прапора.

Вітаємо з Днем державного прапора України та хочемо побажати, щоб наше блакитне небо було мирним та ясним, щоб жовті поля пшениці давали добрий урожай. Нехай країна буде вільна від ворогів, росте та процвітає.

/Files/images/62e0de924acd0036435064.jpg

28 липня День Української Державності.

Відзначення цього свята утверджує спадкоємність понад тисячолітньої історії українського державотворення, що засвідчується першими згадками про заснування міста Києва, про історичні події, пов’язані з діяльністю видатного державотворця князя Київського Володимира.

Недарма ми відтепер святкуємо День Української Державності у День пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира та хрещення Київської Русі-України – доленосної та знакової події в історії нашої країни, котра дала можливість Київській державі увійти в коло країн християнської цивілізації, які становили тоді ще не розділений європейський світ, стати складовою його інтелектуального і духовного надбання, рівноправним та визнаним суб’єктом міжнародних відносин.

Сьогодні, в умовах збройної агресії росії проти України, коли країна-агресор, країна-терорист на найвищому державному рівні активно просуває фейковий образ російської держави – захисника традиційних цінностей, започаткованих за часів Київської Русі – православ’я, народності й державності, захист національної безпеки, зокрема в інформаційній сфері, та протидія дезінформації, у тому числі історичним фейкам, що розповсюджує держава-агресор, є національним інтересом України. Ми повинні відвойовувати не лище кожен сантиметр рідної землі, а й кожен сантиметр своєї історії, розчищати наше історичне коріння. Адже ми — самодостатня нація.

/Files/images/Снимок.jpg

Слова щирої вдячності Тайваню за підтримку, нове технологічне обладнання для харчоблоку – холодильну шафу .

Children are our future, therefore it is very important to improve the conditions of their educational process. In the conditions of war, we do everything to maintain the level of education. Thanks to Taiwan’s help, our children will be provided with additional equipment and this is another step towards quality education for the children of Zaporizhzhia.
The support of Ukraine in such difficult times, when the Russian aggressor attacked our COUNTRY, is very important. We would like to express our gratitude to Taiwan for this.
We appreciate and will always remember that Taiwan is our true great friend.

#台灣 #烏克蘭 #Taiwan #Ukraine #StandwithUkraine #TaiwanStandwithUkraine

https://www.facebook.com/TaiwaninPoland

https://www.facebook.com/mofa.gov.tw

З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердив Тайвань, котрий надав нашому закладу благодійну допомогу ‒ холодильник. Адміністрація та колектив ЗДО № 262 від щирого серця, дякують Тайваню за допомогу, своєчасну і таку необхідну. Нехай повернеться вам добро здоров'ям, благополуччям, щедрими руками допомоги в потрібну годину. Ми цінуємо і завжди будемо пам’ятати, що Тайвань є нашим справжнім великим другом. Щиро дякуємо кожному, хто наближає нашу Перемогу!

/Files/images/изображение_viber_2023-07-21_09-27-24-694.jpg /Files/images/изображение_viber_2023-07-21_09-27-33-575.jpg /Files/images/изображение_viber_2023-07-21_09-27-19-157.jpg

Літньо-оздоровчий період 2019-2020 н.р.


Інформаційна брошура з профілактики гострих кишкових захворювань у літній період.


Ігри з дотриманням дистанції

Казка "Історія про коронавірус"

Поради батькам "Як зробити літо корисним"


Відео про Коронавірус для дітей:

Єнотик-рятівник з Планети Чистих Рушників

Зайчик-рятівник з Планети Прання Одягу

Мишенятко-рятівник з Планети Миття Посуду

Поросятко-рятівник з Планети Умивання


Наказ МОЗ №25 від 20.05.2020 року.


/Files/images/picture/11.jpg

/Files/images/picture/12.jpg

/Files/images/picture/13.jpg


/Files/images/4933.jpeg

/Files/images/1582810395-958.jpg

17-18-вересня 2019 р. Фестиваль "Рух заради здоров`я" wym-1569901086283

Порядок роботи ДНЗ під час карантину

/Files/images/dnz_pd_chas_karantinu/Наказ.jpg

/Files/images/dnz_pd_chas_karantinu/наказ 2 стр..jpg

Наказ від 20.04.2020 року. Про продовження режиму карантину.
/Files/images/nakazi/изображение_viber_2020-04-24_12-37-33.jpg

/Files/images/nakazi/изображение_viber_2020-04-24_12-30-47.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1036