Матеріально-технічна база дошкільного навчального закладу включає будівлі, споруди, комунікації, інвентар, обладнання.

Впродовж останніх років були проведені ремонтні роботи у всіх групах ДНЗ, частково замінені вікна на металопластикові у дев'яти групах, в музичній залі та на харчоблоці. Також частково замінено каналізаційну та водопостачальну системи. В усіх групах замінені меблі, ігрові зони, куточки природи, ігрові модулі, придбані інформаційні стенди для батьків.

Проведено частковий ремонт на харчоблоці, відремонтовані стелі на поверхових сходах. Виконані роботи по герметизації зовнішніх швів будівлі. У всіх групах придбані та встановлені водонагрівачі.

ДНЗ забеспечувалось ігровим, спортивним, наочно-методичним матеріалом, навчальними посібниками, психолого-педагогічною літературою.

Для естетичного оформлення території придбані та висаджені дерева, кущі, квіти, а також територію прикрасили цікавими декоративними спорудами. Все це зроблено завдяки батькам та БФ "Магістр".

При підримці Департаменту науки і освіти Запорізької міської Ради на харчоблоці замінили електричну плиту, на пралюню придбали нову пральну машину, в другій кімнаті спортивної зали замінені вікна на металопластикові.

Адміністрацією дошкільного закладу постійно проводиться робота щодо підтримання електрообладнання, тепло-водопостачання та стану будівлі для безперервного функціонування.

Кiлькiсть переглядiв: 614