Електронна реєстрація в ЗДО

Ви маєте можливість зареєструвати Вашу дитину до нашого ЗДО через мережу Інтернет. Для подачі заявки на реєстрацію Вам необхідно зареєструватися на сайті (wym-1680026953918).

Після внесення всіх необхідних даних Ви можете стежити за перебігом електронної черги.

Для подання електронної заявки на реєстрацію дитини для зарахування в ЗДО Вам необхідно:

1. Зайти на сайт «Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти» wym-1680026432300 ;
  2. Ознайомитись з Інструкцією по електронній реєстрації для батьків;
  3. Внести відомості про дитину та одного з батьків;
  4. Завантажити ел. копію Свідоцтва про народження та документа, що підтверджує пільги для влаштування в ДНЗ.

У разі відсутності можливості самостійно подати електронну заявку, Вам необхідно звернутися з оригіналами документів (Свідоцтво про народження/ документи, що підтверджують встановлені для влаштування в ЗДО пільги) до завідувача обраного ЗДО або до територіального реєстратора, або до адміністратора Реєстру. Відповідальна особа виконає заповнення заявки у Вашій присутності.

Звертаємо Вашу увагу: для реєстрації своєї дитини Ви маєте можливість подати заявку лише в один ЗДО.

Алгоритм зарахування дитини до ДНЗ

• Обираємо садок.
  • Реєструємось на сайті.
  • Створюємо заявку на постановку до черги.
  • В період 10 днів підтверджуємо дані документами ( треба підкріпити свідоцтво про народження дитини).
  • Перевірка даних у відділі освіти або в ДНЗ.
  • Отримуємо повідомлення про зарахування на електронну адресу
  • В період 10 днів приходимо до відділу освіти за направленням до дошкільного закладу.
  • Протягом місяця приходимо до ДНЗ та оформлюємо документи:
  • Заява щодо вступу до дошкільного закладу
  • Копія свідоцтва про народження
  • Медична форма 026/о
  • Згода на обробку персональних даних
  • Довідка про епідеміологічне оточення.
  • Ведемо дитину до садочка.

Пам'ятка для батьків

1. Заклад дошкільної освіти - це установа, яка не звільняє батьків від виховання і навчання дітей, а лише надає допомогу батькам на час робочого дня.
  2. Заклад дошкільної освіти - це бюджетна установа, яка працює за строго визначеним графіком: з 7.00 до 18.30, субота, неділя та державні святкові дні - вихідні.
  3. Працівники закладу - це не прислуга, а кваліфіковані фахівці в галузі педагогіки і психології, які надають допомогу батькам у вихованні і навчанні дітей, допомагають виявити і усунути проблеми дитини в розвитку, відстежують стан дітей.
  4. Працівники закладу - це живі люди, які мають сім'ю, дітей і свої проблеми.
  5. Працівники закладу дошкільної освіти працюють за строго визначеним графіком, встановленим Трудовим Кодексом.

Запрошуємо Вас дотримуватися таких правил:

• Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу - до 8.00 та забирати - до 18.30.
  • Приводити дитину в ЗДО в чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам.
  • Приводити в ЗДО здорову дитину, повідомляти вихователя про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо).
  • Своєчасно повідомляти вихователя про хворобу дитини та інші причини її відсутності в ЗДО.
  • Вихователь зобов'язаний щодня оглядати дитину з метою своєчасного виявлення ознак хвороб, нездужання, тілесних ушкоджень (синці, подряпини, гулі тощо).
  • Якщо під час ранкового прийому в ЗДО у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов'язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.
  • Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові ЗДО, який приймає дітей в цей час.
  • Неприпустимо відправляти дитину до ЗДО саму, без супроводу дорослого.
  • Увечері при залишенні дітьми дошкільного закладу вихователь зобов'язаний передати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за нею за їх дорученням.
  • Батькам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо тих осіб, яким вони доручають забрати дитину з дошкільного закладу. В окремих випадках доручення оформляється письмово.
  • Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу неповнолітнім дітям, батькам у нетверезому стані.
  • Вихователь не несе відповідальності за збереження прикрас (сережки, хрестики тощо).

ХТО МОЖЕ ЗАБИРАТИ ДИТИНУ З САДКА ТА ШКОЛИ, ОКРІМ БАТЬКІВ?У

Сімейному кодексі (ч.2 ст.151) йде мова про те, що батьки мають право залучати до виховання дитини інших осіб, передавати її на виховання фізичним та юридичним особам. Тому, за потреби, дитину з навчального закладу можуть забирати інші особи.У цьому випадку батьки мають написати на ім'я завідувача відповідну заяву з переліком осіб, яким довірено забирати дитину з дошкільного навчального закладу. На підставі цієї заяви керівник навчального закладу дає згоду на те, щоб, окрім батьків, дитину з ДНЗ забирали інші особи.

ЧИ МОЖУТЬ ДИТИНУ ЗАБИРАТИ СТАРШІ БРАТ ЧИ СЕСТРА? Згідно з ч.2 ст. 6 Сімейного кодексу:

• діти до 14 років вважаються малолітніми;
  • діти від 14 до 18 років вважаються неповнолітніми та мають НЕПОВНУ цивільну дієздатність.
  • Цивільна дієздатність - це здатність особи своїми діями набувати для себе цивільних прав і самостійно їх здійснювати, а також здатність своїми діями створювати для себе цивільні обов'язки, самостійно їх виконувати та нести відповідальність у разі їх невиконання
  • .У вихованні своїх молодших сестер та братів мають право брати участь ТІЛЬКИ ПОВНОЛІТНІ ОСОБИ (ст. 259 Сімейного кодексу).
  • Отже, вихователь не має права відпустити дитину зі старшим братом чи сестрою, якщо вони неповнолітні. Забирати з дошкільного навчального закладу своїх братів та/або сестер має право лише особа, яка досягла повноліття.