Дошки онлайн

Освітня діяльність груп раннього віку

Освітня діяльність молодших груп

Освітня діяльність середніх груп

Освітня діяльність старших груп

Освітня діяльність інструктора з фізичної культури

Методична робота

Згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 29.08.2023 № 472 "Про початок нового 2023/2024 навчального року в закладах освіти Запорізької області" навчальний рік розпочато з 01.09.2023 виключно за дистанційною формою навчання з використанням доступних технічних можливостей та з урахуванням безпекової ситуації на території.

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ 2023-2024 н.р

РЕЖИМ ДНЯ ВДОМА

Засоби та інструментарій дистанційного навчання в ЗДО "Олімпієць":

• В кожній віковій групі онлайн-навчання організовано з використанням онлайн - дошки Padlet, що дозволяє забезпечити ефективну взаємодію з батьками вихованців. Для консультування батьків по організації кожного розвивального моменту в процесі навчання там розміщена відео-, текстова та графічна інформація за окремими темами: консультації, навчальні відео, зразки виконання завдань, тестові завдання, корисні посилання тощо.
  • В кожній віковій групі створено групу з батьками в мережі Viber або Telegram для надання рекомендацій щодо здійснення освітньої роботи та отримання фотозвітів (за бажанням батьків)

Звіт про дистанційну роботу 2022-2023 н.р.:

1. за жовтень wym-1687874513038
  2. за листопад wym-1687874567843
  3. за грудень wym-1687874638236

Аналіз стану дистанційної роботи за IV квартал 2022 wym-1687874725518

Заклад дошкільної освіти №262 «Олімпієць» в умовах сьогодення продовжує працювати у дистанційному форматі. Діяльність закладу з початку навчального року здійснюється відповідно до річного плану та індивідуального планування роботи педагогів на платформі Google. Під час планування дистанційної роботи особлива увага приділяється роботі з батьками й налагодженню тісної комунікації між усіма учасниками освітнього процесу.

Педагогам закладу надані методичні рекомендації та підтримка щодо організації дистанційної роботи з дітьми.

Для методичної роботи з педагогами створена padlet дошка «Методичний кейс ЗДО №262 «Олімпієць», де можна ознайомитися з річним планом роботи, питаннями атестації, з методичними рекомендаціями, консультаціями, порадами, знайти інформацію щодо проведених онлайн заходів, планування роботи на місяць тощо.

Для батьків створена padlet дошка «Разом з батьками та дітлахами!», де кожен день педагоги надають батькам відеоролики за темами тижня, розвивальні завдання, аудиоказки, підказки з виготовлення цікавих поробок, рекомендації щодо здійснення освітньої діяльності та отримуємо фото звіти, у розділі «Фідбек». У розділі «Поради від психолога» пропонуються поради, рекомендації як для батьків, так і для педагогів.

Інструктором з фізичної культури та музичним керівником, створено окремі padlet дошки «Фізкультура для майбутніх чемпіонів» та «Музичний калейдоскоп ЗДО 262», де кожен тиждень пропонують дітлахам цікаві, різноманітні завдання, вправи. Продовжує працювати сторінка у соцмережі Фейсбук, де батькам пропонуються поради, рекомендації, до перегляду пропонуються онлайн-виставки.